Takich jak słusznie czyścić zęby? Zobacz bądź nie postępujesz owego zbyt znacząco

Mocne przyciskanie szczotki do zębów nie nie powoduje iż owszem je czyścisz. Wypełnij egzamin oraz sprawdź zy nie dokonujesz tegoż zbyt znacznie

Rzadko stawiamy sobie zapytanie jak prawidłowo myć zęby. Nie potwierdzamy sobie myśli ale część spośród nas wykonywa toż rynek mocno! Wychodzi zatem przede ludziom z faktu, iż uważamy mylne wrażenie iż bardzo przyciskana szczoteczka do zębów znacznie je czyści. Trudno w prawdy możemy zdobyć całkowicie różny owoc w roli uszkodzonych zębów oraz dziąseł. Myjąc zęby w ten chwyt po dłuższym terminie zapoznajemy się do ostatniego natomiast doskonale nie przekazujemy sobie myśli iż myjemy zęby zbyt szybko. Ten tekst ma pełnić rozpoznaniu i chodzisz do tejże odmiany i nie. Odpowiedź na poniższe pytania wiele to uprawni.

Rozpocznijmy z stycznia. Właściwie dlaczego zbyt dobre przyciskanie szczoteczki do zębów jest brzydkim nawykiem, jaki powinniśmy wyeliminować? Grupa z nas myśli iż myjemy zęby dlatego skoro są brudne. Natomiast istnieje toż mylne wrażenie, szkliwo zębów w rzędzie dnia oczyszcza woda albo delikatne tarcie. Zęby myjemy tak właściwie po to żebym włosie szczoteczki do zębów trafiło w przerwy między zębami, i linią dziąseł w końcu rozwiązania wybierających się tam cząstek , jakie potrafią robić oszczędzanie się płytki nazębnej. Wbrew pozorom nie musi toż zastosowania wysokiej role.

Przyjmij na poniższe pytania, a na rezultacie dowiesz się jak właściwie myć zęby jednocześnie unikając zbyt intensywnego szczotkowania.

1. W który lekarstwo mieć szczotkę do zębów?
Każdy z nas dysponuje oryginalne zachowania a jakie z nich są poprawne?
Mocno tylko nie mając wszelką dłonią , podtrzymując kciukiem
Sztywno w wszystkiej dłoni
Delikatnie trzymając palcami

Poprawna reakcję to: Delikatnie trzymając palcami
Zbyt mocno trzymana szczoteczka do zębów podczas szczotkowania to typowa przyczyna zbyt wielkiego mycia zębów. Postaraj się trzymać szczoteczkę delikatnie, wyłącznie w palcach. Odpowiednim ćwiczeniem żeby się do bieżącego przyzwyczaić jest mycie zębów drugą ręką niż zazwyczaj.

2. Jak patrzy twoja szczoteczka do zębów po 3 miesiącach?
Oczywiście jedno gdy pierwszego dnia
Włosie jest powyginane ale delikatnie
Szczoteczka wygląda jakby była wykorzystywana co nieco rok

Dobra reakcję to: Tak indywidualne gdy idealnego dnia
Jeśli włosie Twojej szczoteczki do zębów jest powyginane czy tanie zaraz po upływie 1 bądź 2 mai toż łatwo szczotkujesz zęby zbyt szybko. Staraj się poprawić swoją metodę, zmieniając uchwyt także czyszcząc zęby delikatniej.

3. W jaki technika szczotkujesz własne zęby?
Zamaszyście z lewej do czystej
Krótkie biegi na wielkość zęba
Ruchy okrągłe

Poprawna reakcję to: Krótkie trendy na wielkość zęba
Wykonuj krótkie ruchy przy dziąsłach, i potem ruchy wymiatające z spodu do władzy także odwrotnie.

4. Pod jakim kątem myć zęby?
Wprost na powierzchnię zębów
Pod kątem 45 tytułów
Nie przedstawia wówczas wyższego uznania

Dobra reakcja to: Pod kątem 45 stopni
Ustawiając szczoteczkę pod odpowiednim kątem, stosując krótkie ruchy skutecznie usuwasz płytkę nazębną z dziedzinie zębów.

5. Jakiego rodzaju włosia stosujesz?
Różne kąty zaokrąglenia
Twarde włosie zaokrąglone jednakowo
Miękkie włosie regularnie zaokrąglone

Dobra odpowiedź to: Miękkie włosie regularnie zaokrąglone

Dokładnie i rzadko zakończone włosie szczoteczki do zębów być może podrażniać dziąsła, a uwzględniając zbyt regularne czyszczenie może przysporzyć powstanie braków w szkliwie. Twarde włosie oraz wyprzedaż duży wpływ na zęby to najkrótszy scenariusz. Najdoskonalszym priorytetem jest miękka, nie podrażniająca dziąseł szczoteczka do zębów, która delikatnie czyści powierzchnię zębów.
Powyższy test powinien Ciż dać jednoznaczną odpowiedź jak poprawnie myć zęby. Jeżeli Twoje reakcje dzieliły się z znajomych obecne cechuje iż po wstępne potrzebujesz popracować nad prostą techniką, a po przeciwne myjesz zęby zbyt dużo co istnieje zdecydowanie niepotrzebne. Niestety wymagasz bardzo naciskać szczoteczką na zęby by były ładnie umyte. Wystarczy że zrealizujesz to delikatnie poprzez minimum 2 minuty, dwa razy dziennie